Narozena v r. 1971 na jižní Moravě v Kyjově.

Své první herecké zkušenosti jsem nasbírala v Hodonínském ochotnickém spolku, či v amatérském divadle Propadlo v Brně. Po neúspěšných zkouškách na JAMU a DAMU jsem zvolila vlastní cestu k vytouženému divadlu. Coby vyučená švadlena jsem nastoupila do Divadla na Provázku v Brně jako kostymerka. Tam jsem, kromě práce kostymerské, hrála dál amatérské divadlo (spolek HUNAPRO – Žebrácká opera. Cabaret), zpívala jsem v jazzové kapele a posléze jsem byla obsazena už jako herečka-zpěvačka do profesionálních představení Divadla na Provázku.

V Divadle na Provázku jsem nasbírala největší zkušenosti a zažila opravdu velké a silné období ve svém životě. Tady taky vznikl Spolek Sešlých (herci z Provázku a Ha-divadla) a kultovní představení Comedia deĺ arte aneb Konec šejků v Čechách se kterým jsme procestovali republiku a které se s velkým úspěchem hraje dodnes na zájezdech a nově v Divadle na Zábradlí.

Po osmi letech v Brně mi bylo režizérem a tehdejším uměleckým šéfem Vladimírem Morávkem nabídnuto herecké angažmá v Klicperově divadle v Hradci Králové. Tady jsem strávila sedm šťastných, nezapomenutelných let ve skvělém hereckém souboru a při práci s výbornými režiséry. (Maryša, Čechovovská trilogie, Balada pro banditu, Faust, Dům doni Bernardy , Ze života obludného hmyzu, Žebrácká opera, Pohádky pro zlobivé děti, Prodaná nevěsta,….)

Tady jsem se potkala se svým mužem, přesunuli jsme se do Prahy a přišla hlavní životní role a tou je matka dvou přenádherných dcer. Během mateřské dovolené jsem měla to potěšení hostovat v pražských divadlech, např v Divadle na Vinohradech  (Višňový sad, Ženitba v režii Vladimíra Morávka),v divadle ta Fantastika (Excalibur) ve scénickém čtení pod taktovkou Karla Krále v Divadle v Dlouhé,v inscenaci studia Továrna na Nové scéně ND-režie Viktorie Čermáková a v představení ND Nosorožec.

V současné době se věnuji především hraní pohádek . Společně s kolegyní Ivanou Hessovou jsme založily divadélko pro děti Kasperle a na repertoiru máme již tři pohádková představení.

S Ivanou Hessovou také pořádáme pravidelné letní divadelně-taneční soustředění pro děti v Mnichově Hradišti. Ve studiu Citadela v Praze vedu divadelní ateliér pro děti od 8 do 15 let.

Ve Velké Chuchli, kde žiju, jsem spoluzaložila ochotnický spolek, kde pracuji i jako režisérka s dětmi od 15 do 20 let. S oběma soubory už máme na kontě několik úspěšných autorských představení.